VÁZA "ALEXSIA" 11X20CM, SKLO
117 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
?Krásná skleněná váza "ALEXSIA" bude jistě skvělým a praktickým doplňkem vašeho domova. Váza má velice elegantní tvar, který rozzáří a vyzdobí každou místnost. Můžete ji použít jak na živé květiny, tak i na dekorování umělými květinami. Rozměry 11 x 20 cm.
VÁZA "ALIDA" 10X20CM, SKLO
78 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
?Krásná skleněná váza "ALIDA" bude jistě skvělým a praktickým doplňkem vašeho domova. Váza má velice elegantní tvar, který rozzáří a vyzdobí každou místnost. Můžete ji použít jak na živé květiny, tak i na dekorování umělými květinami. Rozměr 10 x 20 cm. 
VÁZA "ALISSE" 20X15,5CM, SKLO
86 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
?Krásná skleněná váza "ALISSE" bude jistě skvělým a praktickým doplňkem vašeho domova. Váza má tvar koule o průměru 20 cm. Tato váza roozzáří a vyzdobí každou místnost. Můžete ji použít jak na živé květiny, tak i na dekorování umělými květinami.
VÁZA "BOSE" 14X25,5CM, SKLO
125 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
?Krásná skleněná váza "BOSE" bude jistě skvělým a praktickým doplňkem vašeho domova. Váza má velice elegantní tvar, který rozzáří a vyzdobí každou místnost. Můžete ji použít jak na živé květiny, tak i na dekorování umělými květinami. Rozměry 14 x 25,5 cm. 
VÁZA "BOSE" 15,5X29,5CM, SKLO
191 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Skleněná váza "BOSE3" z čirého skla. Moderní design, který se snoubí s praktičností a funkčností. Váza je neodmyslitelným dekorativním prvkem každé domácnosti. Je vhodná na živé květiny i různé sušené dekorace. Rozměry - 15,5 x 29,5 cm.