Prostírání a ubrusy

Prostírání a ubrusy

PROSTÍRÁNÍ "KOČKA" A "PES" 28,5X44CM, ASSORT
25 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Prostírání na stůl s motivem "Kočka" a "Pes". Prostírání je estetickou záležitostí, používá se pro vyzdobení jídelny a prostření stolu. Zároveň chrání proti znečištění, zašpinění nebo poškození. Prostírání "Kočka a Pes" je z PVC a snadno se udržuje a omývá. Rozměry - 44 x 28,5 cm. Assort kočka/pes.
Prostírání "květiny" 28 x 43 cm
25 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Prostírání na stůl je estetickou záležitostí, používá se pro vyzdobení jídelny a prostření stolu. Zároveň chrání proti znečištění, zašpinění nebo poškození. Výrazně barevné prostírání - motiv květiny. Prostírání z PVC se snadno udržuje a dá se snadno omýt. Rozměry - 28 x 43 cm. Assort dekorů květin.
Prostírání "ovoce" 28 x 43 cm
25 Kč
(s DPH)
Skladem
Prostírání na stůl je estetickou záležitostí, používá se pro vyzdobení jídelny a prostření stolu. Zároveň chrání proti znečištění, zašpinění nebo poškození. Výrazně barevné prostírání - motiv ovoce. Prostírání z PVC se snadno udržuje a dá se snadno omýt. Rozměry - 28 x 43 cm. Assort různých druhů ovoce - jahoda, citrón, jablko, pomeranč.
Prostírání "ovoce" 28 x 43 cm
20 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Prostírání na stůl je estetickou záležitostí, používá se pro vyzdobení jídelny a prostření stolu. Zároveň chrání proti znečištění, zašpinění nebo poškození. Barevné prostírání - motiv ovoce. Prostírání z PVC se snadno udržuje a dá se snadno omýt. Rozměry - 28 x 43 cm. Assort - různé ovoce.