Džbány a karafy

Džbány a karafy

DŽBÁN 1,4L
117 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Elegantní džbán vyrobený z kvalitního, pevného skla. Ideální pro servírování chlazených a míchaných nápojů. Džbán je velmi příjemná pro každodenní užívání a je určen do myčky na nádobí. Objem 1,4 l.
DŽBÁN 1,65L SPACE
104 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Elegantní džbán vyrobený z kvalitního, pevného skla s barevným plastovým víčkem. Ideální pro servírování chlazených a míchaných nápojů. Džbán je velmi příjemný pro každodenní užívání a je určen do myčky na nádobí. Objem 1,65 l.
DŽBÁN 2,5L S LEDÁKEM
323 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Džbán je vyrobený z borosilikátového skla - zn. Simax, vhodný na teplé i studené nápoje. Objem 2l. Součástí džbánu je chladící vložka, do které je možné vložit kostky ledu a nápoj ve džbánu průběžně chladí aniž by rozpouštějící se led ovlivňoval kvalitu nápoje ve džbánu. Český výrobek.Vložka a uzávěr je z tvrzeného plastu.
DŽBÁN BISTRO 1,85L
91 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Elegantní džbán vyrobený z kvalitního, pevného skla. Ideální pro servírování chlazených a míchaných nápojů. Džbán je velmi příjemná pro každodenní užívání a je určen do myčky na nádobí. Objem 1,85 l.
DŽBÁN S VÍKEM CITY
143 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Elegantný džbán s víkem vyrobený z kvalitného, ??pevného skla. Ideálny na servírovanie chladených a miešaných nápojov. Džbán je veľmi príjemný na každodenné používanie a je určený do umývačky riadu.