Servírovací podnosy a tácy

Servírovací podnosy a tácy

Podnos kulatý, 35 x 2, 8 cm
38 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Kulatý plastový podnos s okrajem je výborný pomocník pro přenášení více potravin a nápojů a to zejména v jídelnách, restauracích, ale také v domácnosti. Tác je velmi lehký, skladný a snadno omyvatelný i v myčce na nádobí. Konkrétní barevné provedení výrobku určuje označení, které je uvedeno za lomítkem čísla položky. /123 - stříbrná.
PODNOS KULATÝ, PLAST, BÍLÁ
38 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Kulatý plastový podnos s okrajem je výborný pomocník pro přenášení více potravin a nápojů a to zejména v jídelnách, restauracích, ale také v domácnosti. Tác je velmi lehký, skladný a snadno omyvatelný i v myčce na nádobí. Konkrétní barevné provedení výrobku určují poslední tři znaky v kódu položky. Barva 159 - bílá.
PODNOS KULATÝ, PLAST, MODRÁ
38 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Kulatý plastový podnos s okrajem je výborný pomocník pro přenášení více potravin a nápojů a to zejména v jídelnách, restauracích, ale také v domácnosti. Tác je velmi lehký, skladný a snadno omyvatelný i v myčce na nádobí. Barva modrá.
PODNOS S PROTISKLUZOVOU ÚPRAVOU 41X29CM
91 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Podnos se speciální protiskluzovou úpravou. Praktický a pevný plastový tác bude skvělým pomocníkem při servírování různých pokrmů. Servírovací plastový tác je vyroben z plastu s protiskluzovou úpravou uvnitř i na dně tácu. Rozměry - 41 x 29 cm. Barva bílá s puntíky.