Pekáče

Hliníkový pekáč indukční 2v1
1 315 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Indukční pekáč a pánev 2v1 má trojvrstvý keramický povrch, který je ekologicky šetrný a bezpečný. Kvalitní nepřilnavý povrch je na obou částech pekáče. Pekáč je vyrobený z litého hliníku a lze ho používat na všech zdrojích tepla (trouba, elektrický sporák, plynový sporák, sklokeramický sporák, indukční sporák...). Tento pekáč není vhodný do myčky na nádobí. Objem 9 l, vnější rozměry pekáče - 42 x 25 cm.
PEKÁČ S BOROSILIKAT. POKLICÍ,32X20X11CM,ČERNÁ
796 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Pekáč se skleněným víkem PROVENCE 32x20cm je vhodný na jakékoliv pečení v troubě, ale také v něm můžete dusit nebo vařit na sporáku, včetně indukce. Pekáč je vyrobený z litého hliníku, s nepřilnavým povrchem. Skleněnou odolnou poklici z borosilikátového skla můžete využít na pečení nebo zapékání v troubě, a to i samostatně. Vhodný do myčky na nádobí - doporučujeme však mytí ruční, tak prodloužíte životnost nepřilnavého povrchu, při práci nepoužívejte kovové náčiní.
PEKÁČ SE SKLEN.POKLICÍ,34,5X24,5X10CM,ČERNÁ 6.5L
841 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Pekáč se skleněnou poklicí patří mezi klasické pomocníky v domácnosti. Pekáč je hliníkový s nepřilnavým povrchem a se skleněnou poklicí. Poklice má masivní nerezový úchyt a otvor na odcházení přebytečné páry. Je vhodný na přípravu masa, zeleniny a dalších pokrmů. Vnější rozměry pekáče: 34,5x24,5x10cm. Vhodný na indukci i do trouby (max. 240 °C). Barva černá.