Šňůry a kolíčky

Šňůry a kolíčky

Kolíčky "TS SPECIAL", 30 ks 8 x 2,2 x 1 cm
41 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Plastové kolíčky TS SPECIAL 30ks v sáčku, jsou velkým pomocníkem při každodenním věšení prádla. Plastové barevné kolíčky zajišťují prádlo na sušácích a prádelních šňůrách. Nedocenitelný pomocník jsou kolíčky zejména při sušení ve venkovních prostorách, kde dokážou uchránit prádlo ve větru před jeho odnesením ze sušáku. V poznámce prosím specifikujte barevné provedení, na výběr máte z kolíčků žluté nebo červené barvy.
KOLÍČKY DŘEVĚNÉ 4,5CM, 50KS
46 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Dřevěné kolíčky dekorační jsou určeny pro ruční práce a pedagogické aktivity. Skvělé jako ozdoba dárků a přáníček - k narozeninám, svátku apod. Vše je pouze na Vaší fantazii. Počet v balení - 50 ks. Výška kolíčků cca 4,5 cm. Barva přírodní.
kolíčky na prádlo 10 ks
25 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Plastové kolíčky Supermollet 10 ks v sáčku, pro věšení prádla doma i na zahradě. Pevný a pružný plast nezanechává na prádle otisk po stisku kolíčku. Rozměry kolíčku 8 x 2,2 x 1cm. Mix barev zelená, modrá, červená, žlutá
količky na prádlo 20 ks
25 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Plastové kolíčky jsou velkým pomocníkem při každodenním věšení prádla. Plastové barevné kolíčky zajišťují prádlo na sušácích a prádelních šňůrách. Balení obsahuje 6 ks modrých, 8 ks bílých a 6 ks červených količků. Rozměry kolíčku: 1,5 x 7,1 x 0,9 cm
kolíčky na prádlo 36 ks
65 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Plastové kolíčky MINIMOLLET - 36ks v sáčku, pro věšení prádla doma i na zahradě. Pevný a pružný plast nezanechává na prádle otisk po stisku kolíčku. Rozměry kolíčku 7,2 x 2 x 0,9 cm. Mix barev světle zelená, růžová a fialová.