Stolování

BOX PIKNIK PÁRTY, 2 PATRA
499 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Piknikový box - 2patrový. Součástí každé sestavy je 1 mřížka s uchy pro snadné vyjímání obsahu boxu. Víko je opatřeno dvěma držadly pro pohodlné nošení, boxy jsou spojeny pevnými klipsy. Rozměry vnější v cm : 40 x 30 výška 18. Materiál pevný plast - Polypropylen.
Čajový set TORO, 6 ks
328 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Čajový set se skládá ze dvou nerezových lisů na citrusy, 8, 1 x 7 cm, ze dvou keramických šálku, průměr 7, 3 cm a ze dvou lžiček, 12, 1 x 2, 5 cm. Má velmi pěkný design, proto je vhodný jako dárek, je snadno omyvatelný, vhodný do myčky na nádobí.
DŽBÁN 1,4L
117 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Elegantní džbán vyrobený z kvalitního, pevného skla. Ideální pro servírování chlazených a míchaných nápojů. Džbán je velmi příjemná pro každodenní užívání a je určen do myčky na nádobí. Objem 1,4 l.
DŽBÁN 1,65L SPACE
104 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Elegantní džbán vyrobený z kvalitního, pevného skla s barevným plastovým víčkem. Ideální pro servírování chlazených a míchaných nápojů. Džbán je velmi příjemný pro každodenní užívání a je určen do myčky na nádobí. Objem 1,65 l.
DŽBÁN 2,5L S LEDÁKEM
323 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Džbán je vyrobený z borosilikátového skla - zn. Simax, vhodný na teplé i studené nápoje. Objem 2l. Součástí džbánu je chladící vložka, do které je možné vložit kostky ledu a nápoj ve džbánu průběžně chladí aniž by rozpouštějící se led ovlivňoval kvalitu nápoje ve džbánu. Český výrobek.Vložka a uzávěr je z tvrzeného plastu.
DŽBÁN BISTRO 1,85L
91 Kč
(s DPH)
Vyprodáno
Elegantní džbán vyrobený z kvalitního, pevného skla. Ideální pro servírování chlazených a míchaných nápojů. Džbán je velmi příjemná pro každodenní užívání a je určen do myčky na nádobí. Objem 1,85 l.